USŁUGI

Kosztorysowanie Warszawa KOSZTORYSY VESPER

Wykonujemy kosztorysy wszystkich branż: kosztorys budowlany, kosztorysy elektryczne i kosztorysy sanitarne.

Są to KOSZTORYSY

– INWESTORSKIE
– POWYKONAWCZE
– PRZETARGOWE
– DO UBEZPIECZYCIELA
– DO BANKU
– DOFINANSOWANIE PFRON
– DOFINANSOWANIE ARiMR

Kosztorysy Vesper Budownictwo

Kosztorysy wykonujemy w oparciu o licencjonowany program kosztorysowy Norma Pro.
Na bieżąco współpracujemy z Firmami Wykonawczymi oraz producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych i instalacyjnych, dzięki czemu w naszych wycenach stosujemy aktualne rynkowe ceny robocizny, materiałów, sprzętu oraz innych kosztów mających wpływ na koszty realizacji robót.
Ceny publikowane w wydawnictwach Sekocenbud i Intercenbud stosujemy sporadycznie i pomocniczo.

Naszą pasją są w szczególności obiekty zabytkowe. Opracowaliśmy kosztorysy inwestorskie na wykonanie renowacji elewacji wielu kamienic na Rynku Starego Miasta w Warszawie, jak i kosztorysy renowacji lub rozbudowy pięknych zabytkowych budynków i innych obiektów, z uwzględnieniem wytycznych Konserwatora Zabytków.

Specjalizujemy się w kosztorysowaniu prac związanych z rozbudową, przebudową i modernizacją istniejących budynków, oraz budową nowych obiektów realizowanych w różnych technologiach i standardzie wykończenia.

Dowiedz się więcej o poszczególnych kosztorysach:

Kiedy przychodzi ten moment, że wiesz, jaki będzie Twój wymarzony dom i posiadasz już jego projekt, to właśnie my, na podstawie tego projektu i sporządzonego przedmiaru robót, wyliczymy Ci dokładny rynkowy koszt całej Twojej inwestycji w rozbiciu na poszczególne etapy (fundamenty, ściany, konstrukcja, dach, itp.) . Na podstawie wyceny, możemy przeanalizować różne warianty rozwiązań technologicznych, materiałowych pod kątem funkcjonalności, komfortu użytkowania oraz kosztów realizacji. Znając dokładny rynkowy koszt realizacji swojej inwestycji, masz możliwość kontroli nad swoim budżetem finansowym. To Ty decydujesz którą Firmę wybierzesz do realizacji inwestycji i za ile. Za te same prace możesz zapłacić 900 tys. lub 1 mln zł. Ile zaoszczędzasz? To prosty rachunek!

Kosztorys inwestorski Warszawa – To my dbamy o Twoje finanse, dlatego wybór dobrego kosztorysanta jest tak ważny.

Wykonywany jest po zakończeniu etapu lub całości prac. Podstawą sporządzenia takiego kosztorysu jest obmiar wykonany na podstawie projektu powykonawczego lub z „natury”.

Zazwyczaj wykonywany jest w oparciu o przedmiar robót będący załącznikiem do Zapytania Ofertowego lub SIWZ, sporadycznie na podstawie dokumentacji technicznej. Wykonanie takiego kosztorysu wymaga dostosowania jego treści i formy do zapisów Zapytania Ofertowego lub SIWZ.

Polak mądry po szkodzie” a i owszem, mądry – bo jesteśmy z Tobą w trudnej chwili i dopilnujemy, żebyś uzyskał od ubezpieczyciela realne odszkodowanie, które pozwoli Ci na sfinansowanie usunięcia skutków zdarzeń losowych. Uszkodzony dach po gradobiciu, zalane mieszkanie, pożar, itp.
Na te wydarzenia losowe nie masz wpływu, ale masz wpływ na swoje finanse. Dzięki dobremu kosztorysantowi masz pewność, że wyliczona wartość likwidacji szkody jest realna i pozwoli na jej usunięcie w ramach uzyskanego odszkodowania.
Gwarantujemy, iż wartość kosztorysu sporządzonego przez naszą firmę zdecydowanie przewyższy wartość kosztorysową Ubezpieczyciela, a wraz z przygotowanym przez nas pismem odwoławczym, zapewni pełne sfinansowanie kosztów powstałej szkody.

Przy budowie domu jednorodzinnego lub innego obiektu, w celu uzyskania kredytu niezbędny jest kosztorys do banku. Ma on charakter szacunkowy. Wykonujemy go w oparciu o wcześniej wykonane szczegółowe wyceny inwestycji o podobnej powierzchni, technologii i standardzie wykończenia. Jest on sporządzany na specjalnych formularzach, opracowanych przez bank.

Kosztorysy budowlane Warszawa - poznaj nasz cennik kosztorysów:

Skontaktuj się z nami

Scroll to Top