Kosztorysowanie - cennik

CENNIK USŁUG KOSZTORYSOWYCH WEDŁUG RODZAJU KOSZTORYSU

Kosztorys w oparciu o przedmiar dostarczony w formie elektronicznej (w formacie ath)

Od 2,50 zł za pozycję

Kosztorys w oparciu o przedmiar w innej formie (ze wskazanymi podstawami wyceny)

Od 4,50 zł za pozycję

Kosztorys w oparciu o przedmiar bez wskazanych podstaw wyceny ​

Od 6,00 zł za pozycję

Kosztorys ofertowy z przedmiarem do przetargu

Od 12,00 zł za pozycję

Aktualizacja cen wykonanego przez nas kosztorysu

Od 1,00 zł za pozycję

Kosztorysy na budowę domu jednorodzinnego

Od 1000 zł za stan surowy otwarty (dom do 150 m2 p.u.)

Od 1400 zł za stan deweloperski (dom do 150 m2 p.u.)

Dokumentacja kosztowa (przedmiary i kosztorysy) dla biur projektowych i inwestorów na budowę dużych obiektów kubaturowych ​

(budynki mieszkalne wielorodzinne, biurowce, hotele, obiekty sportowe, centra handlowe, itp.)

Wycena indywidualna po otrzymaniu zapytania ofertowego z dokumentacją

Interesują Cię fachowo przeprowadzone usługi kosztorysowe? Zajmiemy się tym dla Ciebie! Proponujemy Ci atrakcyjny cennik, w zależności od rodzaju kosztorysu, na którym będzie Ci zależało. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, dzięki czemu łatwiej ustalisz kosztorys na budowę domu jednorodzinnego (jeśli zależy Ci na uzyskaniu kredytu). Pomagamy też osobom walczącym o nieco wyższe odszkodowanie, niż zaproponowane przez ubezpieczyciela.

Cennik usług kosztorysowych – czym się zajmujemy?

Prowadzone przez nas biuro kosztorysowe przygotuje dla Ciebie wiele różnych kosztorysów. Zajmiemy się m.in. kompletną wyceną inwestycji osób prywatnych, inwestorów, oraz biur projektowych na podstawie przedłożonego projektu budowlanego nieruchomości. Jest to niezbędne dla oszacowania przyszłych kosztów inwestycji nie tylko przy budowie dużych obiektów kubaturowych, takich jak hotele, centra handlowe, obiekty o charakterze sportowym ale także budynki mieszkalne jednorodzinne. Jednocześnie mamy doświadczenie w pracy nad:

  • kosztorysami w oparciu o przedmiar w formie elektronicznej, bez wskazanych podstaw wyceny lub ze wskazanymi podstawami, 
  • kosztorysami ofertowymi z przedmiarem do przetargu.

Nie ma też żadnych przeszkód, abyśmy zaktualizowali ceny wykonanych przez nas kosztorysów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Nasz cennik usług kosztorysowych jest niezwykle atrakcyjny, niezależnie od wybranego  przez Ciebie kosztorysu.

Kosztorysy cennik Warszawa – pomagamy każdemu klientowi, nie boimy się wyzwań

Cennik kosztorysów w Warszawie zaspokoi oczekiwania każdego klienta, który postanowi nam zaufać. Pomagamy praktycznie wszystkim osobom, które chcą wykonać profesjonalny kosztorys i w najbliższej przyszłości zamierzają się ubiegać o przyznanie kredytu na budowę domu jednorodzinnego. Nie boimy się wyzwań i działamy w Twoim interesie!

Kosztorysowanie cennik – przy dokumentacji kosztowej wyceny dokonujemy indywidualnie

Jak już wspominaliśmy, cennik kosztorysowania jest uzależniony m.in. od wybranej usługi. Musisz wiedzieć, że decydując się na dokumentację kosztową, wyceny za każdym razem dokonujemy indywidualnie. Cena kosztorysu zostanie Ci przedstawiona po otrzymaniu od Ciebie pełnej dokumentacji i oficjalnego zapytania.

Na tym kończą się nasze wyliczenia,

rachowane w ciągu kilkunastu lat i w niemałym trudzie

dla pokrzepienia Twojego portfela.

Cena kosztorysu - skontaktuj się z nami

Scroll to Top